Kariéra

Hledáte práci? Šikovné lidi uvítáme!

Naše firma hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/-ka vedení firmy.

Náplň práce: vedení administrativní agendy a kompletace dokumentace, zajišťování chodu kanceláře vedení, komunikace s úřady a ostatními odděleními firmy, správa pojištění firmy a pojištění vozového parku, řešení pojistných událostí, hlídání termínů (školení, revize), správa smluv (elektřina, mobilní operátor, ...), zásobování (kancelářské potřeby, čisticí prostředky, občerstvení, reklamní předměty, ...), příprava a zápis porad, organizace firemních akcí, správa BOZP a PO, další dílčí úkoly dle požadavku nadřízeného.

Požadujeme: min. SŠ s maturitou, VŠ výhodou, ŘP sk. B, pokročilá znalost na PC, praxe na obdobné pozici – VÝHODOU, aktivní samostatný přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědný přístup k vykonávaným činnostem, spolehlivost.

Nabízíme: platové podmínky odpovídající zkušenostem, 2 dny dovolené navíc, služební telefon, možnost kariérního růstu, obědy na pracovišti nebo příspěvek na stravné, proplacené přestávky na oběd, proplácení veškerých přesčasových hodin, jubilejní odměny (pracovní, životní jubilea), firemní i mimofiremní akce.

Sídlo firmy: Zachrašťany u Nového Bydžova

Nástup možný ihned!

Životopisy zasílejte prostřednictvím níže uvedeného formuláře, dále je můžete zaslat na e-mail:
zuzana.jirankova@malina-vrse.cz nebo volejte na tel. číslo: 608 434 112.