Blog

Novinky a články
Drcení a likvidace dřeva je i v zimních měsících samozřejmostí!

Drcení a likvidace dřeva

25. 01. 2023, kategorie: Doprava


I v tento zimní čas pečlivě pracujeme a zajišťujeme kompletní zpracování nejen dřevěného odpadu naším mobilním drtičem. Zrovna jako nedávno v Hlušicích u Nového Bydžova.

Byli jsme přizváni k zakázce do Hlušic u Nového Bydžova. Úkol zněl jasně: Zlikvidovat a zpracovat dřevní hmotu. To se podařilo na výbornou. Dřevní odpad byl nakládán strojem Manitou MLB 625 a drcení bylo zajištěno naší výkonnou drtičkou ARJES IMPAKTOR 250.

Odpad byl ve frakci o velikosti 0-12 mm. Ten se následně naložil na kontejnerové soupravy a návěsy s posuvnou podlahou. Odvoz i likvidace odpadu byly již zcela v naší režii.

Úkol byl řádně splněn a naše stroje si s touto zakázkou hravě poradily.

Pokud byste i Vy rádi využili služeb spojených s naší mobilní drtičkou, neváhejte nás kontaktovat.

DRCENÍ
- stavebního a demoličního materiálu
- dřevního odpadu
- směsného odpadu
- dle individuální poptávky
LIKVIDACI rozdrceného materiálu
ODVOZ rozdrceného materiálu

Takto rozdrcený materiál má samozřejmě i další využití. Můžete jej použít například do základové desky, pod zámkovou dlažbu nebo pro zpevnění příjezdové cesty.

Drtička může být taktéž přistavena přímo k demolici u stavby, nebo na skládce. Vše po konzultaci nebo zhlédnutí objektu / materiálu.

Vše záleží na konkrétním přání zákazníka.

Zaujala Vás naše nabídka? Přečtěte si více informací ZDE, pošlete nám poptávku a my Vám připravíme cenovou nabídku na míru!


Kontakt na pracovníka

Roman Hartman Roman Hartman
Jeřábnické práce
  +420 604 341 662